​W drugim meczu finałowym ligi młodzików mistrzowie południa UKP 2003 FALUBAZ Zielona Góra ponownie tym razem u siebie pewnie pokonują mistrza północy zespół UKS Czwórka Kostrzyn w stosunku 4:0.
Od pierwszych minut inicjatywa była po stronie falubaziaków. Kostrzynianie nie mogli sobie stworzyć klarownej sytuacji do strzelenia gola. Cierpliwość w budowaniu działań ofensywnych i koncentracja na wysokim poziomie w sytuacjach podbramkowych sprawiła że to my kontrolowaliśmy mecz i zdobywaliśmy bramki. Super w środku radził sobie Kacper Kaczmarek i Tom Zajączkowski. Z tyłu pewnie grała cała trójka Kacper Helit, Nikodem Chrastek i Miłosz Głuski oraz nasz bramkarz Paweł Budzyński. Autorem pierwszego gola po pięknym rajdzie Jakuba Nowakowskiego i wrzutce w pole karne zdobywa głową Jakub Malec. Goście tuż przed przerwą tracą drugiego gola po rzucie karnym i faulu na Jakubie Malcu pewnie strzela Kacper Soiński.
Po przerwie obraz gry się nie zmienił. UKP Falubaz próbował podwyższyć wynik i to zrobił dwukrotnie. Najpierw strzela w sytuacji sam na sam z bramkarzem Konrad Sitko po akcji z Szymonem Waszkowiakiem. W końcówce po indywidualnej akcji swoją zasłużoną bramkę po strzale praktycznie z zerowego kąta w tym meczu strzela Filip Ławecki.
Po meczu zapanowała radość i polały się szampany. Uroczyste wręczenie medali i pucharu nastąpi w sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Sulechowskiej.
"Jeszcze raz powtarzam cała drużyna zasługuje na pochwałę. Realizowaliśmy założenia taktyczne nakreślone przed meczem - każdy z chłopców który pojawiał się na boisku pokazywał charakter oddając mnóstwo zdrowia. Dziękuję im za to bardzo z całego serca. A teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek" - powiedział po meczu trener Mirosław Kasprzak.

UKP 2003 Falubaz Zielona Góra - UKS Czwórka Kostrzyn 4:0 (2:0)