W sobotnie popołudnie zespół naszego klubu pokonał na wyjeździe 5:0 ekipę Odry Bytom Odrzański. Podopieczni trenerów Mirosława Kasprzaka i Huberta Więckowskiego zmierzyli się z fizyczną drużyną Odry Bytom Odrzański. Wynik meczu otworzył już w drugiej minucie Konrad Sitko zamykając akcję Kowalczewskiego i Cieślińskiego. Na 2:0 podwyższył Jakub Procyszyn dobijając strzał z dystansu.
Super dogranie piłki do boku w końcówce pierwszej polowy i Kacper Soiński pakuje piłkę do siatki. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie w dalszym ciągu atakowaliśmy bramkę gospodarzy. Szwankowała jednak skuteczność. Dołożyliśmy jednak jeszcze dwa gole. Debiutujący Marcin Lisowski podwyższa na 4:0 i w końcówce popularny ,,Soin" ustala wynik spotkania na 5:0. Gra lepsza niż wynik. Trenujemy ciężko dalej. Nadrabiamy zaległości i już myślimy o kolejnym spotkaniu - powiedział po meczu trener zielonogórzan Mirosław Kasprzak.
Odra Bytom Odrzański - K.S. Falubaz Zielona Góra 0:5 (0:3)