​Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zielonogórzan, którzy pierwszą bramkę zdobyli w 6minucie autorstwa Zenona Fedko. Przewaga Falubazu w pierwszej połowie nie została jednak wykorzystana i więcej bramek już nie zobaczyliśmy. Druga połowa to jeszcze większa energia i ogromna chęć zdobycia kolejnych bramek. W 35minucie drugie trafienie zalicza "Zenek" poprawiając wynik na 2:0. Zielonogórzanie konsekwentnie kontrolowali przebieg gry, nic nie wskazywało na to że goście dzisiejszego dnia są w stanie zagrozić Naszej bramce. Taki obraz mogliśmy obserwować do 45min. Wtedy przeżyliśmy piłkarski horror - 15minut które zepsuło weekendowe humory zielonogórzan. 3 bramki stracone w identyczny sposób...
Miało być pięknie, miała być radość, a otrzymaliśmy prawdziwą lekcję futbolu.
Łzy i smutek Naszych zawodników po ostatnim gwizdku sędziego pokazał jak wielkie spotkanie zagraliśmy i jak łatwo oddaliśmy to na co pracowaliśmy przez większość meczu.
"Był pomysł na grę, była chęć zdobycia kolejnych bramek... do pełni szczęścia zabrakło koncentracji, skuteczności, a pod koniec meczu większej odpowiedzialności i dyscypliny taktycznej w obronie. Mimo wszystko młodzi zawodnicy zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. To był Nasz najlepszy mecz jesienią... tym bardziej boli łatwość z jaką oddaliśmy 3pkt przeciwnikom..." - powiedział po meczu Trener Hubert Więckowski

I rundę kończymy z dorobkiem 3pkt w tabeli. Zielonogórzanie zapowiedzieli już wyrównanie porachunków w rundzie rewanżowej. Przeciwnicy - bójcie się! :)