W dniu 18.05.2016 Trampkarze odrabiali zaległości. Podejmowaliśmy drużynę UKS Dwójka Kostrzyn. Spotkanie rozpoczęło się od ataków gospodarzy, oskrzydlające akcje przyniosły efekt w 8 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Bartka Koniecznego, który po wspaniałym dryblingu pokonał bramkarza gości, drugiego gola po składnej akcji zdobył w 22 minucie zdobył Kacper Sawicki. Wynik do przerwy ustalił Konieczny po strzale głową z rzutu rożnego w 26 minucie. W drugiej połowie goście zdobyli gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Natomiast padła szybka odpowiedź po golu Dawida Czarneckiego. Na 5:1 podwyższył Jan Zioła po główce z dośrodkowania Kamila Ograbek z rzutu rożnego. Goście zdobyli drugiego gola po błędzie w rozegraniu w linii pomocy i wykorzystali wysokie ustawienie bramkarza. Na 6:2 podwyższył Łukasz Jastrzębski, a chwilę później Adrian Dolczewski wbił 7 gola. Natomiast po indywidualnej akcji naszego środkowego obrońcy Jakuba Śliwińskiego i pięknym strzale w okienko bramki w 60' meczu.​