​Trzy punkty przywiozła z trudnego terenu w Nowej Soli drużyna UKP Falubaz 2003 Zielona Góra. Zespół trenerów Kasprzaka i Więckowskiego po ciężkim meczu pokonuje zespół Arki Nowa Sól. Do przerwy nie realizowaliśmy założeń taktycznych i graliśmy przeciętnie. Piękne uderzenie w samo okienko z wolnego Miłosza Głuskiego po przerwie otwiera wynik spotkania. Super akcja  sam na sam Kuby Nowakowskiego i 2:0 dla nas. Konsekwencja w grze od tyłu bocznymi sektorami przyniosła kolejne sytuacje i gole Toma Zajączkowskiego na 3:0 oraz gol Szymona Waszkowiaka po akcji z Jakubem Malcem zaraz po stracie gola na 3:1 nasza szybka odpowiedź w ciągu minuty i 4:1. Na pochwałę zasługuje cały zespół, który walczył cały mecz mimo zmęczenia.