UKP I Falubaz 2003 ZG - UKP II FALUBAZ 2004 ZIELONA GÓRA 4:0 (2:0)
Bramki:
5' NOWAKOWSKI JAKUB
11' MALEC JAKUB
32' PROCYSZYN JAKUB
38' WASZKOWIAK SZYMON

Ciężki rok pracy UKP Falubaz 2003 Zielona Góra i na rezultat warto było czekać.  Zwycięstwo zielonogórzan w grupie mistrzowskiej południa to efekt naszej pracy. Mamy 4 punkty przewagi przed ostatnią kolejką i myślimy już o finale województwa z drużyną z Kostrzyna. Gramy 15 czerwca w Kostrzynie i 18 czerwca o 14:00 w Zielonej Górze.
Zespół trenerów Kasprzaka i Więckowskiego po najlepszym w tej rundzie meczu pokonuje zespół UKP II FALUBAZ 2004 ZIELONA GÓRA wynikiem 4:0 Do przerwy graliśmy bardzo dobrze i kontrolowaliśmy mecz Strzelamy dwa gole i po przerwie dorzucamy kolejne dwa i utrzymujemy prowadzenie do końca. Po raz kolejny na pochwałę zasługuje cały zespół, który walczył cały mecz mimo zmęczenia.