W niedzielę zawodnicy rocznika 2001 wspomagani zawodnikami z rocznika 2002 pokonali zespół Stilonu Gorzów 3:2 (0:2).

W pierwszej połowie nasza drużyna nie potrafiła stworzyć żadnej okazji bramkowej, akcje kończyły się na 30-40 metrze od bramki przeciwnika. Brakowało podjęcia odpowiedniej decyzji pod polem karnym przeciwnika oraz ostatniego podania, które otworzyłoby drogę do bramki. Wykorzystali to przeciwnicy strzelając nam do przerwy dwa gole.  Po przerwie nastąpiło kilka zmian w ustawieniu naszego zespołu. Zmieniło się nastawienie, pojawiła się chęć walki i ambicja. Celem było zdobycie szybko bramki, co udało się już na 3 minuty po wznowieniu gry. Chłopcy w tym momencie uwierzyli, że można ten mecz jeszcze wygrać. Przemyślane ataki i skuteczna obrona przed groźnymi kontrami przeciwnika sprawiły, że nasz zespół zdołał wyrównać.

Kiedy jednak wszyscy już myśleli, że sędzia zakończy mecz zespół UKP Falubaz wyprowadził ostatnią akcję tego meczu. Nasz zawodnik w sytuacji sam na sam nie mylił się i strzelił gola na 3:2. Trzy punkty zostają w Zielonej Górze.