Aktualności
Plan treningów na tydzień 05.03-10.03.2018 r.
Witamy !!!
Plan treningów na tydzień 05.03-10.03.2018 r.
UWAGA!!! ZMIANY!!!
Poniedziałek
Chynów-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 1
17.00-18.00 grupa naborowa
18.00-19.00 grupa "Skrzaty"
19.00-20.00 "Skrzat" grupa biała
Hala przy ul.Wazów
17.15-18.45 grupy "Trampkarz" i "Młodzik""
Szkoła w Niwiskach
14.00-15.30 grupa szkolna
Boisko przy ul. Botanicznej
17.00-18.30 grupy "Orlik" i "Żak" rocznik 2009 trenera Rafała Deresza
Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupa "Żak"
Wtorek
UWAGA!!! ZMIANY!!!
Drzonków-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 4
16.30- 17.30 grupa Naborowa
17.15-18.30 grupa "Skrzat"
Boisko "Orlik" w Raculi
16.45-18.15 grupa "Żak" rocznik 2010
18.15-19.45 grupa "Żak" rocznik 2009
Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupy "Młodzik" ( rocznik 2007 i 2008-według powołań ) oraz "Trampkarz"(roczniki 2004,2005,2006)
Hala ul. Wazów
17.00-18.00 grupa "Naborowa"
17.30-18.30 grupa "Skrzat"
Przylep-sala w szkole
15.15-16.30 "Żak"-grupa z Przylepu
Zawada
16.30-18.00 grupa młodsza
18.00-19.30 grupa starsza
Środa
Chynów-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 1
17.00-18.00 grupa naborowa
18.00-19.30 grupa "Skrzat"
Hala przy ul. Wazów
17.15-18.45 "Żak" 2010
18.45-20.15 grupa "Żak" rocznik 2009
Sala w Przylepie
15.30-16.30 grupa z Przylepu
Boisko przy ul. Botanicznej
17.00-18.30 "Orlik"
Czwartek
UWAGA ZMIANY!!!
Boisko "Orlik" ul.Wyspiańskiego
16.45-18.15 "Orlik" rocznik 2009 grupa trenera Rafała Deresza
18.15-19.45 "Orlik" rocznik 2007 grupa trenera Rolanda
Boisko "Orlik" w Raculi
16.45-18.15 "Orlik" rocznik 2008
18.15-19.45 "Orlik" rocznik 2007
Drzonków-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 4
18.30-20.00 "Skrzat" grupa biała
Sala w Sp-21, ul. Oś. Pomorskie
17.00-18.30 grupa "Skrzat" trenera Pawła Pluskoty
Boisko przy ul. Sulechowskiej
17.00-18.30 grupy "Młodzik" ( rocznik 2007 i 2008-według powołań ) oraz "Trampkarz"(roczniki 2004,2005,2006)
Sala w Przylepie
15.30-16.30 grupa z Przylepu
Szkoła w Niwiskach
14.00-15.30 grupa szkolna
Piątek
UWAGA !!! ZMIANY!!!
Drzonków-Sala w Zespole Edukacyjnym Nr 4
16.30-17.30 grupa Naborowa
17.15-18.30 "Skrzat"
Boisko ul. Botaniczna
16.45-18.15 grupy "Młodzik" oraz "Trampkarz"
18.00-19.30 grupy "Orlik" oraz "Żak" rocznik 2009 trenera Rafała Deresza
Hala przy ul. Wazów
17.15-18.45 grupa "Żak" 2010
18.45-20.15 grupa "Żak" 2009
Zawada
16.30-18.00 grupa młodsza
18.00-19.30 grupa starsza
Sala w Przylepie
14.45-16.00 "Żak"- grupa z Przylepu
Pozdrawiamy, trenerzy!!!