W dniu dzisiejszym w ostatniej kolejce Lubuskiej 1 ligi Trampkarzy zespół prowadzony przez Trenera Bartosza Siemińskiego pewnie pokonał gospodarzy z Kostrzyńskiej Dwójki. Zespół rozegrał kolejne dobre spotkanie i przypieczętował Mistrzostwo województwa Lubuskiego w kategorii Trampkarza. Mecz układał się po myśli zespołu UKP Falubaz i tak w 10' Adrian Dolczewski wykorzystał rzut karny, później po raz drugi w sytuacji sam na sam w 34' podwyższył wynik na 2:0. W drugiej odsłonie przewaga wzrastała z minuty na minutę, natomiast to gospodarze sprawą Krystiana Siemienieckiego w 57' wykorzystali SFG i zdobyli bramkę kontaktową. Natomiast nasz zespół szybko odpowiedział za sprawą Rafała Wójtowicza ustalił wynik spotkania. Na mistrzostwo pracowali zawodnicy z roczników 2001 i 2002.

UKS Dwójka Kostrzyn - UKP Falubaz Zielona Góra 1:3 (0:2)

bramki:

Dolczewski 10', 34', Wójtowicz 65'

Skład:

Kowalew - Tomiak, Spieler, Fornalczyk, Mendzelewski - Godzisz, Baran, Sawicki - Dolczewski, Wójtowicz, Ziemba, grali również:

Szatan, Olszewski, Jastrzębski

Trener Bartosz Siemiński, Mateusz Tomys

Zespół zdobył złoty medal w rywalizacji o Mistrzostwo ! Ligi Trampkarzy województwa Lubuskiego. Ogromne Gratulacje!!!.