Aktualności

​Pora na podsumowanie piłkarskiego weekendu w wykonaniu wiodących zespołów naszego KSF!

Tradycyjnie zaczynamy od samej góry, czyli od I zespołu, który przedłużył swoją serię meczy bez porażki do pięciu! Pokonując na wyjeździe rezerwy Miedzi Legnica 2:0.
Bramki dla Naszego zespołu zdobywali kolejno w 4 minucie Mycan, wykorzystując błąd w rozegraniu piłki Legniczan oraz Babij, który pewnie podszedł do rzutu karnego wywalczonego przez Mycana. Strzelanie zakończyło się już w 9 minucie, aczkolwiek przez resztę meczu w dalszym ciągu przewagę miał Falubaz. Mądra i konsekwentna gra przekładała się na kolejne sytuacje bramkowe, jednak do siatki gospodarzy nie wpadł już żaden gol. Warto odnotować, również to iż Miedź przez całe spotkanie oddała tylko trzy strzały z tego jeden celny, dopiero w 85 minucie!!

W przyszłym tygodniu w sobotę do Zielonej Góry przyjeżdża Rekord Bielsko - Biała. Początek meczu o godzinie 13:00 na boisku 'dolnym' przy ulicy Sulechowskiej 37. Serdecznie Zapraszamy!

Zespół Juniora Starszego występujący w Centralnej Lidze Juniorów U19 dostał srogą lekcję od Śląska Wrocław, wynik najlepiej oddaje to co działo się na murawie 7:0 dla gości. Przewaga od pierwszej do ostatniej minuty. W sobotę 14.10.2017 przeciwnik równie ciężki, zespół trenera Góreckiego udaje się do Lubina na mecz z Zagłębiem. Trzeba szybko wyciągnąć wnioski i podstawić się wyżej notowanemu rywalowi.

Pomimo dobrego meczu drużyna CLJ U17 uległa na własnym stadionie liderowi Zagłebiu Lubin 2:4(2:2). Zielonogórzanie prowadzili dwukrotnie 1:0 (1'Hubert Dobrychłop) oraz 2:1 (30'Bartosz Konieczny). Nie wystarczyło to na rozpędzonych Miedziowych, zespół z Lubina po przerwie dołożył dwa trafienie, najpierw wychodząc na prowadzenie, a w końcówce meczu ustalając wynik spotkania.

W dużo gorszym stylu na boisku przy Amelii zaprezentowała się drużyna CLJ U15, która przegrała 7:0 z Zagłębiem Lubin. Rywal, który jest zdecydowanie najmocniejszy w Naszym makroregionie. Wcześniej pokonał między innymi MKS Kluczbork w stosunku 37:0! Wynik wysoki, ale tylko mecze z najlepszymi drużynami w Polsce mogą nas czegoś uczyć. Wyciągamy wnioski i walczymy dalej!

Zespół Rezerw występujący na co dzień w A klasie na własnym stadionie pokonał drużynę Błękitnych Lubięcin 10:0. Wynik najlepiej oddaje to co działo się na boisku, dominacja drużyny trenera Szaciłło i oczekiwanie na kolejne trafienia - to skrót wydarzeń niedzielnego popołudnia. Kolejny mecz to sobotnie starcie przeciwko Chynowiance Zielona Góra.