​Jesteśmy winni Naszym kibicom podsumowanie ostatnich gier Zielonogórzan:

III liga: KS Falubaz Zielona Góra 1:4(1:2) BTP Stal Brzeg

Niestety zespół seniorów uległ faworyzowanej Stali Brzeg. Piłkarze pomimo nie najgorszej gry stracili, aż cztery bramki, które w głównej mierze wynikły z prostych błędów własnych.
Stalówka wyszła na prowadzenie, jednak za sprawą Przemka Mycana Falubaz szybko wyrównał. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa spotkania zakończy się remisem, zawodnicy gości wyprowadzili kontrę po której zdobyli "bramkę do szatni". Na drugie 45 minut zawodnicy gospodarzy wyszli bardzo zmotywowani i kiedy wydawało się, iż bramka na wagę remisu wisi w powietrzu, ponownie po błędzie indywidualnym kontrę wyprowadzili piłkarze Stali podwyższając wynik spotkania na 3:1. Falubaz się otworzył, co skrzętnie wykorzystali bezlitośni tego dnia rywale ustalając w 80 minucie wynik meczu. W tym meczu zawodników wyprowadzali młodzi adepci futbolu z klubu Bóbr Bobrowice.

CLJ U19: Piast Gliwice 4:0(3:0) KS Falubaz Zielona Góra

Wysokim zwycięstwem skończyło się spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów starszych, po dalekiej podróży KSF osłabiony brakiem najmocniejszych ogniw uległ gospodarzą 4:0.

CLJ U17: Stal Brzeg 0:1(0:0) KS Falubaz Zielona Góra

Odwet za pierwszy zespół wzięli nasi juniorzy młodsi, pokonując na wyjeździe Stal 0:1. Zwycięstwo w samej końcówce spotkania dał Zielonogórzanom Bartosz Konieczny! BRAWO!!

CLJ U15: MKS Kluczbork 0:5(0:4) KS Falubaz Zielona Góra

Młodzi piłkarze trenera Szymańskiego zwyciężyli pewnie w meczu wyjazdowym MKS Kluczbork 0:5. Dwie bramki zdobył Procyszyn, po jednej Sowiński, Operacz i Borowski.
KSF zajmuje piąte miejsce w tabeli, do podium tracąc 4 oczka.

Rezerwy A klasa: Pogoń Przyborów 1:1(0:1) KS Falubaz II Zielona Góra

Pomimo wzmocnień z pierwszego zespołu oraz CLJ U19, drużyna trenera Szaciłło ledwie zremisowała z liderem rozgrywek Pogonią Przyborów 1:1. Prowadzenie w końcówce pierwszej połowy dał naszemu zespołowi Łukasz Wasiak. W końcówce spotkania bramkę na wagę remisu zdobył Paweł Otulak. Gospodarzą gratulujemy, My zaś musimy zabrać się do pracy!