Aktualności
Plan treningów na tydzień 20.01.-24.01.2020 r
Plan treningów na tydzień
20.01.-24.01.2020 r.
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!
PONIEDZIAŁEK
Uwaga !!! Ze względu na zebrania z rodzicami, zawodnicy z grup „Młodzik” oraz „Trampkarz” mają w poniedziałek wolne !!!
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.00 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
Mała sala (na dole) w SP-22 („Ekolog”)
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”
CHYNÓW sala w ZE Nr 1
18.00-19.00 grupy „Naborowa” z Chynowa oraz z Drzonkowa !!!
19.00-20.00 grupy „Skrzat”z Chynowa oraz
Drzonkowa
Hala przy ul. Wazów
18.30-20.00 grupa „Żak”-według powołań !!!
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 „Orlik” grupy trenerów Rafała i Krzysztofa
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”-grupy trenerów Rolanda i Kamila
PRZYLEP
14.00-15.30 „Orlik”-grupa z Przylepu
15.30-17.00 „Żak”-grupa z Przylepu
OŚ. POMORSKIE-mała sala w szkole
17.00-18.15 grupa „Naborowa” oraz „Skrzat”
ZAWADA-sala w szkole
17.00 - 18.00 grupa „Młodsza”
18.00 - 19.30 grupa „Starsza”
NIWISKA
14.00-15.30 grupa szkolna
WTOREK
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Sala w ZE Nr 4 w Drzonkowie
17.00-18.30 „Żak”-wszystkie grupy !!!
Hala przy ul. Wazów
18.30-20.00 „Żak”-według powołań !!!
Sala w SP-10 przy ul. Wyspiańskiego
17.15-18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa
PRZYLEP-(mała sala w szkole)
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
ŚRODA
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 „Orlik”- grupy trenerów Rafała i Krzysztofa
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko „Watahy)
17.00-18.30 „Żak”-wszystkie grupy
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”-grupy trenerów Rolanda i Kamila
Sala w SP-10 przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.15 „Skrzat”-grupa fioletowa
Sala w SP-18
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
NIWISKA
14.00-15.30 grupa szkolna
PRZYLEP-sala w szkole
15.30-17.00 „Żak”-grupa z Przylepu
CZWARTEK
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 grupa „Trampkarz” oraz zawodnicy z drużyny „Młodzik 1”
DODATKOWO !!!
16.45-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik 1”
Zawada-sala w szkole
17.30-18.30 grupa młodsza
18.30-20.00 grupa starsza
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 zawodnicy zespołów „Młodzik 2”, „Młodzik 3” i „Młodzik 4” oraz „Orlik”
DODATKOWO !!!
16.45-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Orlik” i „Młodzik 2,3,4”
DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
18.30-20.00 grupa „Naborowa” oraz grupa „Skrzat”
CHYNÓW-sala w ZE Nr 1
18.00-19.00 grupa „Naborowa”
19.00-20.00 grupa „Skrzat”
Mała sala (na dole) w SP-22 („Ekolog”)
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”
OŚ. POMORSKIE-sala w szkole !!!
17.15-18.30 grupy „Naborowa” oraz „Skrzat”
PRZYLEP-(mała sala w szkole)
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
PIĄTEK
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 zawodnicy zespołów „Młodzik” oraz „Trampkarz”
DRZONKÓW-sala w ZE Nr 4
17.00-18.30 „Żak” grupa z Drzonkowa
Sala w SP-10 przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Żak” grupa z Chynowa
18.30-20.00 „Orlik” grupa trenerów Kamila i Rolanda
Sala w SP-22 („Ekolog”)
18.30-20.00 „Żak” grupa z lokalizacji
PRZYLEP
14.00-15.30 „Orlik”-grupa z Przylepu
Hala przy ul. Wazów
18.30-20.00 „Orlik” grupy trenerów Rafała i Krzysztofa S.
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”-grupy trenerów Rafała i Krzysztofa S.
Pozdrawiamy, trenerzy !