Aktualności
Plan treningów na tydzień 09.03-13.03.2020 r
ZMIANY !!! ZMIANY !!!
Plan treningów na tydzień
09.03-13.03.2020 r.
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!
PONIEDZIAŁEK
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 grupy „Młodzik” oraz „Trampkarz”
DODATKOWO !!!
17.00-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
16.00-17.00 grupa „Naborowa”
UWAGA !!!
17.00-18.00 grupa „Skrzat”-Boisko po drugiej stronie ulicy !!!
Hala przy ul. Wazów
18.30-20.00 grupa „Żak”-według powołań !!!
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 „Orlik” grupy trenerów Rafała i Krzysztofa
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
16.30-17.30 grupa „Naborowa” z Chynowa
17.30-18.30grupa „Skrzat”z Chynowa
18.30-20.00 „Orlik”-grupy trenerów Rolanda i Kamila
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa z Przylepu
15.30-17.00 „Żak”-grupa z Przylepu
17.00-18.00 grupy „Naborowa” oraz „Skrzat”
RACULA-boisko „Orlik”
17.00-18.15 grupy „Naborowa” oraz „Skrzat” z Drzonkowa
ZAWADA-Boisko „Orlik” przy szkole
17.00 - 18.00 grupa „Młodsza”
18.00 - 19.30 grupa „Starsza”
NIWISKA
14.20-15.50 grupa szkolna
WTOREK
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
RACULA-boisko „Orlik”
17.00-18.30 „Żak”-grupa z Drzonkowa
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.30-18.30 „Żak”-grupa z lokalizacji „Ekolog”
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Żak”-grupa z Chynowa
Hala przy ul. Wazów
18.30-20.00 „Skrzat”-grupa fioletowa
ŚRODA
Boisko przy ul. Amelii
16.45-18.15 grupa „Orlik”
16.45-18.15 grupa „Żak”
16.45-18.15 „Skrzat”-grupa fioletowa
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
NIWISKA
14.20-15.50 grupa szkolna
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
15.30-17.00 „Żak”-grupa z Przylepu
CZWARTEK
Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupa „Trampkarz” oraz „Młodzik”
DODATKOWO !!!
17.00-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik”
Zawada-Boisko „Orlik” przy szkole !!!
17.30-18.30 grupa młodsza
18.30-20.00 grupa starsza
RACULA-boisko „Orlik”
17.30-18.45 grupa „Naborowa” oraz grupa „Skrzat” z Drzonkowa
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.15-18.15 grupa „Naborowa” z Chynowa
18.15-19.30 grupa „Skrzat” z Chynowa
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
PIĄTEK
RACULA-boisko „Orlik”
17.00-18.30 „Żak” grupa z Drzonkowa
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
16.30-18.00 „Żak” grupa z lokalizacji
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa z Przylepu
Boisko „Orlik” przy ZSOiS przy ul. Wyspiańskiego
17.00-18.30 „Orlik”-grupy trenerów Kamila i Rolanda
17.00-18.30 „Żak”-grupa z Chynowa
Boisko przy ul. Amelii
15.30-17.00 grupa „Młodzik 1”
16.00-17.30 grupa „Trampkarz”
16.45-18.15 „Młodzik”-grupy 2,3,4
Pozdrawiamy, trenerzy !