Aktualności
Plan treningów na tydzień 03.06.-07.06.2019 r.
Plan treningów na tydzień 03.06.-07.06.2019 r.
UWAGA !!! ZMIANY !!! UWAGA !!! ZMIANY !!!
Uprzejmie prosimy o przestrzeganie regulaminów obiektów, na których trenujemy !!!
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!
Poniedziałek
GRUPY „TRAMPKARZ” oraz „MŁODZIK”- WOLNE !!!
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.15-18.45 grupy „Żak” oraz „Orlik”-wszystkie grupy !!!
Dodatkowo !!!
16.45-17.30 trening bramkarski-zawodnicy z grupy „Orlik”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
CHYNÓW-ZMIANA !!!
Boisko trawiaste w Chynowie !!!
16.45-17.45 grupa „Naborowa”
17.45-19.00 grupa „Skrzat”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”
OŚ. POMORSKIE-boisko „Orlik” przy szkole
17.00-18.15 grupa „Naborowa”
DRZONKÓW-boisko trawiaste przy ZE Nr 4
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
15.30-17.00 grupa „Żak”
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
ZAWADA-boisko „Orlik” przy szkole
17.00-18.00 grupa „Naborowa” (nowy nabór!!!)
18.00-19.30 grupy młodsza i starsza
NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna
Wtorek
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00 - 18.30 grupa „Młodzik”
18.30-20.00 grupa „Trampkarz”
Dodatkowo !!!
16.45-17.30 trening bramkarski-zawodnicy z grupy „Trampkarz” i „Młodzik”
ZAWADA !!!-boisko trawiaste
17.00-18.30 grupa „Żak” oraz „Skrzat”- grupa fioletowa
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.30 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora
Środa
Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupy „Orlik”, „Żak” oraz „Skrzat”-grupa fioletowa
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
15.15-16.45 „Żak”-grupa z Przylepu
NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna
Czwartek
Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupa „Trampkarz”
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
16.45-18.15 grupa „Orlik”
18.15-19.45 grupa „Młodzik”
CHYNÓW-ZMIANA !!!
Boisko trawiaste w Chynowie
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”
OŚ. POMORSKIE-boisko „Orlik” przy szkole
17.00-18.30 grupa „Naborowa”
DRZONKÓW-boisko trawiaste przy ZE Nr 4
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
18.00-19.15 grupa „Skrzat”
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
17.15-18.15 grupa „Naborowa”
ZAWADA-boisko „Orlik” przy szkole
17.00-18.00 grupa „Naborowa”
18.00-19.30 grupa młodsza oraz grupa starsza
Piątek
DRZONKÓW-boisko trawiaste przy ZE Nr 4
17.00-18.30 grupa „Żak”
18.30-20.00 grupa „Orlik”
Dodatkowo !!!
17.30-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Orlik”
18.30-19.00 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Żak”
PRZYLEP-boisko „Orlik” przy szkole
14.00-15.15 „Orlik”-grupa trenera Gąsiora
Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Pozdrawiamy, trenerzy !!!