Aktualności
Plan treningów na tydzień 02.09-06.09.2019 r. !!!
UWAGA !!! UWAGA !!!
Plan treningów na tydzień 02.09-06.09.2019 r. !!!
Przypominamy o odpowiednim obuwiu na salę i sztuczną nawierzchnię (obuwie „szutrowe” !!!)
Wspólnie zadbajmy o zdrowie dzieci !!!
Poniedziałek
Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupy „Młodzik” oraz „Trampkarz”
DODATKOWO !!!
16.45-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”
Boisko przy ZE Nr w Drzonkowie
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.30-19.00 grupa „Orlik”
DODATKOWO !!!
17.15-19.00 trening bramkarski-zawodnicy z grupy „Orlik”
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 grupa „Żak” oraz „Skrzat”-grupa fioletowa
OŚ. POMORSKIE-boisko „Orlik” przy szkole
17.00 - 18.15 grupa „Naborowa”
CHYNÓW-boisko trawiaste
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”
ZAWADA
17.00 - 18.00 grupa „Młodsza”
18.00 - 19.30 grupa „Starsza”
Wtorek
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.30-19.00 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Boisko przy ZE Nr 4 w Drzonkowie
17.00-18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa
Boisko „Orlik” w Przylepie
14.00-15.30 „Orlik”- grupa trenera Gąsiora
Środa
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00-18.30 grupa „Żak” oraz „Skrzat”-grupa fioletowa
Boisko przy ZE Nr 4 w Drzonkowie
18.00-19.30 grupa „Orlik”
Boisko „Orlik” przy SP-22 („Ekolog”)
15.30-17.00 „Orlik”-grupa szkolna z SP-18
Boisko „Orlik” w Przylepie
15.15-16.45 „Żak”-grupa z Przylepu
Niwiska
14.00-15.30 grupa szkolna
Czwartek
Boisko przy ul. Sulechowskiej (sztuczna nawierzchnia)
17.00 -18.15 grupy „Naborowa” oraz „Skrzat”- WSZYSTKIE LOKALIZACJE !!!
Boisko przy ul. Botanicznej (boisko Watahy)
17.00-18.30 grupa „Orlik”
Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
DODATKOWO !!!
16.45-18.30 trening bramkarski-zawodnicy z grup „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Piątek
Boisko przy ul. Amelii
17.00-18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”
Boisko przy ZE Nr 4 w Drzonkowie
17.00-18.30 grupa „Żak”
18.30-20.00 grupa „Orlik”
Boisko „Orlik” w Przylepie
14.00-15.15 „Orlik”- grupa trenera Gąsiora
Pozdrawiamy, trenerzy !