Nie udało się wywieźć jakiejkolwiek zdobyczy punktowej juniorom starszym KS Falubaz Zielona Góra z Wronek. W spotkaniu 8. kolejki grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów podopieczni Piotra Żaka i Mirosława Kędziory ulegli na wyjeździe Lechowi Poznań 0:3.

W 33. minucie meczu bramkę samobójczą strzelił Dawid Kędziora, a już 180 sekund później prowadzenie "Kolejorza" podwoił Kacper Friska i do przerwy Lechici prowadzili 2:0. Wynik spotkania ustalił już w 90. minucie spotkania Michał Skóraś. Tym samym poznaniacy pozostają jedyną niepokonaną drużyną w CLJ. Z kolei zielonogórzanie notują drugą porażkę z rzędu i aktualnie zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli. W następnej serii gier, 1 października o godzinie 12:00, juniorzy starsi piłkarskiego Falubazu podejmą na stadionie przy ul. Sulechowskiej Górnik Zabrze.