​W sobotni poranek zespół naszego klubu złożony z zawodników rocznika 2002 i 2003 rozegrał kolejny mecz w lidze trampkarzy. Mecz został rozegrany na boisku tzw. ,,dołku" przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Wygraliśmy 4:0 z drużyną Spartakus Zielona Góra. Podopieczni trenerów Michała Grzelczyka i Mirosława Kasprzaka mecz zaczęli od kilku niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Jeszcze słupek i poprzeczka. Do przerwy 0:0. Po raz kolejny dobra komunikacja, agresja boiskowa i szybka gra powodowała że przeciwnik miał problemy z organizacją swojej gry szczególnie w drugiej połowie meczu. Między 45 a 55 minutą strzelamy 3 gole. Pierwsza bramka pada po indywidualnej akcji Błażeja Obsta, który zabiera się z piłką i mija trzech przeciwników nie dając szans bramkarzowi. W zamieszaniu podbramkowym na 2:0 podwyższa pięknym strzałem w długi róg Marcin Lisowski. Bramka na 3:0 autorstwa Dawida Sowińskiego to dobitka strzału z dystansu. Goście bronili się i czekali na kontrę a my budowaliśmy atak pozycyjny. Na 4:0 w końcówce podwyższa ponownie Sowiński na spółkę z Filipem Ławeckim, który skutecznie utrudnił interwencję bramkarzowi gości. Zadowolony jestem z postawy chłopaków. Zaczynamy grać szybka piłkę. Brakuje tylko skuteczności. Gratulacje - powiedział po meczu jeden z trenerów zielonogórzan Mirosław Kasprzak.
K.S. Falubaz Zielona Góra - Spartakus Zielona Góra 4:0 (0:0)