W niedzielne popołudnie zespół naszego klubu złożony z zawodników rocznika 2003 rozegrał kolejny mecz w Lidze Juniora Młodszego. Wygraliśmy 4:3 z drużyną Łużyczanka Lipinki. Podopieczni trenera Mirosława Kasprzaka mecz zaczęli odważnie. W dziesiątej minucie po akcji Nikodema Chrastka bramkę strzela Dawid Złamański. Na 2:0 podwyższa Dawid Sowiński po faulu na Marcinie Lisowskim. Po osiemnastu minutach prowadzimy już 3:0 po strzale z dystansu Nikodema Chrastka. W 28 minucie na 4:0 strzela Marcin Lisowski dobijając strzał Dawida Złamańskiego. Do przerwy tracimy gola i 4:1. Po raz kolejny dobra komunikacja, agresja boiskowa i szybka gra. Po przerwie jednak spuściliśmy z tonu i oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi tracąc w końcówce meczu dwie bramki. Zadowolony jestem z postawy chłopaków z pierwszej połowy. W drugiej zabrakło jakości, ale wygrana cieszy. Gratulacje dla Zawodników
K.S. Falubaz Zielona Góra - Łużyczanka Lipinki 4:3 (4:1)
11' Złamański Dawid
16' Sowiński Dawid
18' Chrastek Nikodem