W środowe popołudnie zespół naszego klubu złożony z zawodników rocznika 2003 rozegrał zaległy mecz w lidze trampkarzy. Mecz został rozegrany na tak zwanym ,,dołku" - boisku przy ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze, gdzie występują również nasi trzecioligowcy. Wygraliśmy 2:0 z drużyną Cariny Gubin. Podopieczni trenerów Mirosława Kasprzaka i Huberta Więckowskiego mecz zaczęli ospale. Brak komunikacji, agresji boiskowej i szybkiej gry powodował że do przerwy nasza gra wyglądała po prostu słabo a wynik był bezbramkowy. Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Dawid Sowiński 10 minut po przerwie strzela na 1:0 po podaniu Miłosza Głuskiego. Goście bronili się i czekali na kontrę a my próbowaliśmy budować atak pozycyjny. Na 2:0 w końcówce po strzale Błażeja Obsta i poprzeczce piłkę do siatki pakuje Marcin Lisowski. Zadowolony jestem tym razem z drugiej części meczu. Musimy popracować nad budowaniem gry. Cały czas kontrolowaliśmy mecz, ale brakowało nam arytmii w grze - powiedział po meczu trener zielonogórzan Mirosław Kasprzak.
KS Falubaz Zielona Góra - Carina Gubin 2:0 (0:0)