​W sobotnie popołudnie zespół naszego klubu pokonał 4:1 drużynę Spartakus Zielona Góra. Podopieczni trenerów Mirosława Kasprzaka i Huberta Więckowskiego zaczęli mecz zbyt głęboko cofnięci. Brakowało nam jakości w pierwszej części meczu. Graliśmy praktycznie bez linii pomocy. Tracimy bramkę po raz kolejny po stałym fragmencie gry przyglądając się przeciwnikom jak nam strzelają gola. Otrząsnęliśmy się i po dziesięciu minutach Nikodem Chrastek wyprowadza piłkę i obsługuje dobrym podaniem prostopadłym Dawida Złamańskiego, który pakuje piłkę do siatki. Udaje się do przerwy strzelić drugą bramkę. Po akcji Bartka Kowalczewskiego podanie na gola zamienia ponownie Dawid Złamański. Dobry mecz w wykonaniu młodszych braci bliźniaków popularnego ,,Złomka" - naszego zawodnika z drużyny Centralnej Ligi Juniorów. Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Reprymenda trenera KSF przyniosła efekty.  Przebudziliśmy się i zaczęliśmy grać wysokim pressingiem. Marnujemy jednak kilka sytuacji. Kolejno: Dominik Złamański, Jakub Nowakowski, Jakub Procyszyn, Kacper Helit nie wykorzystują klarownych sytuacji. Końcówka jednak należy do nas. Zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Tom Zajączkowski i podwyższa na 3:1. W kolejnej akcji Marcin Lisowski zagrywa do Dominka Złamańskiego który ustala wynik spotkania. Zadowolony jestem z drugiej części meczu. Cały czas zgrywamy się i to widać momentami. Brakuje nam koncentracji i zaangażowania od pierwszej do ostatniej minuty - powiedział po meczu trener zielonogórzan Mirosław Kasprzak.
Spartakus Zielona Góra - K.S. Falubaz Zielona Góra 1:4 (1:2)
24' Złamański Dawid
26' Złamański Dawid
56' Zajączkowski Tom
58' Złamański Dominik