Aktualności

W minioną sobotę zespół naszego klubu remisuje 2:2 z drużyną Budowlanych Lubsko w nieprawdopodobnych okolicznościach. Podopieczni trenerów Mirosława Kasprzaka i Huberta Więckowskiego zaczęli mecz odważnie. Graliśmy w ataku pozycyjnym co jednak nie przynosiło nam efektów w postaci bramek. Tracimy bramkę po raz kolejny po stałym fragmencie gry przyglądając się przeciwnikom jak nam strzelają gola. Jeszcze nie minęły dwie minuty i tracimy kolejnego gola. Po przerwie niezastąpiony ,,Złomek" Dawid Złamański w 45 minucie strzela na raty na 1:2. Ruszyliśmy i mecz stał się bardzo otwarty. Zarówno my jak i goście stwarzaliśmy sytuacje bramkowe jednak żadna z drużyn nie potrafiła zamienić tego na zdobycz bramkową. Dosłownie w ostatniej akcji meczu zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Dawid Złamański, który ustala wynik spotkania na 2:2 co daje nam pierwsze miejsce w grupie, gdzie wyprzedzamy ekipę z Lubska o dwa punkty.

,,Po raz kolejny słaba pierwsza - super druga połowa w naszym wykonaniu. Gramy dobrze pozycyjnie do pola karnego przeciwnika. Będziemy pracować w zimie nad finalizacją i grą w destrukcji. Gratuluję rundy chłopakom. W końcu grali z rocznikiem starszym - powiedział po meczu trener zielonogórzan Mirosław Kasprzak.
K.S. Falubaz Zielona Góra - Budowlani Lubsko 2:2 (0:2)