​W niedzielne popołudnie zespół naszego klubu pokonał u siebie 4:0 ekipę Stali Jasień. Podopieczni trenerów Mirosława Kasprzaka i Huberta Więckowskiego nie mieli większych problemów z pokonaniem bramkarza gości. Budowę wyniku meczu rozpoczął w piętnastej minucie Tom Zajączkowski zamykając akcję Kowalczewskiego. Na 2:0 podwyższył Jakub Cieśliński dobijając strzał z dystansu.
Super dogranie piłki do boku w końcówce drugiej połowy i Kuba Nowakowski pakuje piłkę do siatki.  Obraz gry nie uległ zmianie w dalszym ciągu atakowaliśmy bramkę Stali. Szwankowała jednak skuteczność. Dołożyliśmy jednak jeszcze dwa gole i podwyższa na 4:0. Gra lepsza niż wynik. Trenujemy ciężko dalej. Nadrabiamy zaległości i już myślimy o kolejnym spotkaniu - powiedział po meczu trener zielonogórzan Mirosław Kasprzak.
UKP Falubaz Zielona Góra - Stal Jasień 4:0 (1:0)
15' Tom Zajączkowski
50' Cieśliński Mikołaj
53'  Nowakowski Jakub
60' Nowakowski Jakub