W czwartek w pojedynku inaugurującym rozgrywki juniorów młodszych zawodnicy z rocznika 2001 pokonali zespół UKS Czarni Żagań 5:0.

Z przebiegu spotkania byliśmy zespołem lepszym, dłużej utrzymującym się przy piłce i stworzyliśmy sobie więcej okazji bramkowych. Przeciwnicy skupieni na przeszkadzaniu nam w grze dotrzymali do 20 minuty meczu gdzie, po akcji lewym skrzydłem pierwszą bramkę zdobył Jakub Białogłowy. Najładniejszy gol padł po strzale w górny róg bramki Jakuba Patelskiego, wynik ustalił Robert Kobrzycki, po pięknym podaniu Dawida Czarneckiego.

UKP Falubaz - UKS Czarni Żagań 5:0 (3:0)

bramki zdobyli:

Białogłowy 20',39',55', Patelski 33', Kobrzycki 72'

Skład:

Kowalew(c) - Zioła, Lechowicz, Burkowski, Dytko - Łokietek, Ograbek, Szpakowski - Konieczny, Białogłowy, Patelski w drugiej połowie zagrali: Budzyński, Kobrzycki, Czarnecki, Hołdowski, Piechocki, Jastrzębski, Śliwiński