Aktualności

KS Falubaz Zielona Góra wygrywa ligę trampkarzy!

W niedzielę zespół naszego klubu złożony z zawodników z rocznika 2002 i 2003 zagrał ostatni mecz u siebie w lidze trampkarzy. Wygrana 2:1 z drużyną Warty Gorzów Wielkopolski nie przyszła łatwo. Podopieczni trenerów Michała Grzelczyka i Mirosława Kasprzaka zaczęli mecz dobrze. Stwarzaliśmy kolejne sytuacje, ale brakowało wykończenia. Kilkanaście sytuacji i nic. Na początku drugiej połowy po kilku błędach w obronie zespół gości strzela nam bramkę. Wyrównanie pada dopiero w 60 minucie po strzale niezawodnego Huberta Dobrychłop. Na 2:1 w końcówce wynik ustala Dawid Sowiński po akcji Bartosza Kowalczewskiego, Dawida Tomiaka i Piotra Godzisza. Cieszymy się ze zwycięstwa w meczu oraz zdobycia tytułu Mistrza Województwa Lubuskiego w kategorii Trampkarzy. 

"Zadowolony jestem z wyniku. Boli jednak słaba skuteczność. Pracujemy dalej i oby to zaprocentowało w Makroregionalnej Lidze Trampkarzy. Dziękuję chłopakom za zaangażowanie, a licznie zgromadzonym rodzicom za kulturalny doping - powiedział po meczu trener zielonogórzan Mirosław Kasprzak.

K.S. Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski 2:1 (0:0) 
60' Dobrychłop Hubert
69' Sowiński Dawid 
 Skład zespołu:
Budzyński Paweł - Szafran Szymon, Chrastek Nikodem, Niedźwiedź Paweł, Tomiak Dawid - Obst Błażej, Godzisz Piotr (C), Operacz Filip, Dobrychłop Hubert, Baran Jakub - Sowiński Dawid.
Grali także: 
Lisowski Marcin, Złamański Dawid, Laszczak Eryk, Kaczmarek Kacper, Kowalczewski Bartosz, Głuski Miłosz, Cieśliński Mikołaj.
Trenerzy:
Grzelczyk Michał
Mirosław Kasprzak