​W minioną  sobotę zespół naszego klubu pokonał po ciężkim boju 2:1 drużynę Arki Nowa Sól. Podopieczni trenerów Mirosława Kasprzaka i Huberta Więckowskiego kontrolowali cały mecz jednak gospodarze  groźnie kontratakowali. Wynik meczu w siódmej minucie otworzył Kacper Kaczmarek z rzutu karnego po sprytnym wejściu w pole karne Filipa Ławeckiego, którego faulował zawodnik miejscowych. Na 2:0 podwyższył zaraz po przerwie Kacper Kostrzewa po indywidualnej akcji lewym skrzydłem. Brawo dla popularnego ,,Kostka". Obraz gry nie uległ zmianie i w dalszym ciągu atakowaliśmy bramkę Arki. Szwankowała niestety po raz kolejny skuteczność. W końcówce rozluźnienie i tracimy gola odpuszczając krycie przeciwnikom. Widać że chłopcy z meczu na mecz są lepiej zorganizowani zarówno w destrukcji jak i w ofensywie. Pracujemy ciężko dalej na treningach. Zadowolony jestem z gry. Zaczyna wychodzić to co robimy na treningach i to cieszy - powiedział po meczu trener zielonogórzan Mirosław Kasprzak.
Arka Nowa Sól - K.S. Falubaz Zielona Góra 1:2 (0:1)
7' Kaczmarek Kacper (rzut karny)
34' Kostrzewa Kacper