Aktualności
Plan treningów na tydzień 10.09-14.09.2018
Plan treningów na tydzień 10.09-14.09.2018 r.
UWAGA !!! ZMIANY !!! ZMIANY !!! ZMIANY !!!
Poniedziałek
CHYNÓW-boisko trawiaste
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
17.00 - 18.15 grupa „Skrzat”
18.15 - 19.45 grupa „Żak”
DRZONKÓW-boisko trawiaste
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
17.00 - 18.15 grupa „Skrzat”
18.15 - 19.45 grupa „Orlik”
DODATKOWO !!!
17.00-17.50 trening bramkarski ( zawodnicy z grup „Trampkarz” i „Młodzik”-powołani!!! )
17.50-18.20 trening bramkarski ( zawodnicy z grupy „Orlik”-powołani !!!)
Boisko przy SP-22
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”
OŚ.POMORSKIE -boisko „Orlik” przy szkole.
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”
PRZYLEP-boisko przy szkole
15.30 - 17.00 grupa „Żak”
ZAWADA -boisko „ORLIK”
17.00 - 18.30 grupa „Młodsza”
18.30 - 20.00 grupa „Starsza”
Szkoła w Niwiskach
14.00-15.30 grupa szkolna
GRUPY- „Młodzik” oraz „Trampkarz”
- WOLNE !!!
Wtorek
Boisko przy ul. Wyspiańskiego
17.00 - 18.30 „Skrzat”-grupa fioletowa (według powołań!!!)
DRZONKÓW-boisko trawiaste
16.45-18.15 grupa „Żak”
18.15-19.45 zawodnicy z grupy „Młodzik” z roczników 2007 i 2008 !!!
PRZYLEP boisko przy szkole
14.00 - 15. 30 grupa trenera Gąsiora („Orlik”)
OCHLA-boisko trawiaste
17.00-18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Młodzik”-zawodnicy z rocznika 2006 !!!
Środa
Boisko przy ul. Amelii
17.00- mecz ligowy „Trampkarz 1”
17.00-mecz ligowy „Orlik 1”
17.00- mecz ligowy „Orlik 4”
17.00-18.30 trening grupa „Orlik”
Boisko przy ul. Botanicznej
17.00 - 18.30 zawodnicy z grupy „Żak” oraz „Skrzat”- grupa fioletowa (według powołań !!!)
DODATKOWO !!!
16.40-17.15 trening bramkarski zawodnicy powołani z grup „Żak” i „Skrzat”-grupa fioletowa
NIWISKA
14.00 - 15.30 grupa szkolna
PRZYLEP-boisko przy szkole
15.15 - 16. 30 grupa „Żak” z Przylepu
Boisko przy SP-22
15.30 - 16.45 grupa szkolna z SP-18
Czwartek
Boisko przy SP-22
17.15 - 18.15 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”
OŚ. POMORSKIE boisko „Orlik” przy szkole
17.15 - 18.15 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”
DRZONKÓW-boisko trawiaste
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
17 00 - 18 15 grupa „Skrzat”
18.15 - 19.45 grupa „Orlik”
CHYNÓW-boisko trawiaste
17.00 - 18.00 grupa „Naborowa”
18.00 - 19.15 grupa „Skrzat”
Boisko przy ul. Amelii
17.00 - 18.30 grupa „Trampkarz”
17.00-mecz ligowy „Młodzik 4”
Boisko przy ul.Sulechowskiej-sztuczna trawa !!!
17.00-18.30 grupa „Młodzik”
ZAWADA
17.00 - 18.30 grupa młodsza
18 30 - 20 00 grupa starsza
Piątek
Boisko przy ul. Amelii
17.00 - 18.30 grupy „Trampkarz” oraz „Orlik”
OCHLA-boisko trawiaste
17.00 - 18.30 grupa „Młodzik”
DRZONKÓW-boisko trawiaste
17.00 - 18.30 grupa „Żak”
PRZYLEP-boisko przy szkole
14.00 - 15.15 grupa trenera Gąsiora („Orlik”)